Mentors Nest | PROWADZĄCY
Szkoła Mentors Nest jest oparta na założeniu, że każda organizacja posiada kapitał umiejętności, wiedzy i doświadczenia swoich pracowników. Mentors Nest jest miejscem, w którym uczymy, jak go zauważać i przekazywać.
mentoring
17176
page-template-default,page,page-id-17176,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

PROWADZĄCY

Wioletta Matysiak – posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (w branżach FMCG oraz B2B). Skuteczny trener i konsultant z doświadczeniem w prowadzeniu projektów z dziedziny Human Resources: Assessment Center, Systemów Ocen Pracowniczych, Audytów Organizacyjnych oraz Rekrutacji. Coach EMCC. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Marcin Wykrotka – trener-praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Tworzył i realizował autorskie projekty szkoleniowe z zakresu sprzedaży bezpośredniej i obsługi klienta. Pracował dla firm z różnych branż, m.in. telekomunikacyjnych, produkcyjnych, usługowych i sprzedażowych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas. Master Coach EMCC.

Małgorzata Budny – psycholog, coach i trener z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i zarządzaniu działaniami szkoleniowymi i rozwojowymi, a także konstruowaniu profili i modeli kompetencyjnych. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W 2010 roku ukończyła kurs Coach Praktyk Biznesu uzyskując certyfikat EMCC.

Waldemar Dziwniel – inicjator i dyrektor programowy kursu. Od ponad 20 lat trener, konsultant, executive coach. Posiada ogromne doświadczenie w procesach rozwojowych najwyższej kadry menedżerskiej. Absolwent Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie. Wykładowca na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Współpracował w projektach z takimi firmami, jak HAY Consultants, KPMG, PwC, Deloitte & Touche, Normann Bennett, Sparrow i wieloma innymi.